“Meest gastvrije kerk van Oost Nederland”

Van de 69 kerken uit Overijssel en Gelderland die in maart 2020 zijn aangemeld voor de Verkiezing van de Meest Gastvrije Kerk van Oost-Nederland, zijn door een vakkundige jury tien kerken genomineerd, zoals, onze kerk, officieel geheten:  Onze Lieve Vrouw Tenhemel opneming. Doel van de verkiezing is dat kerken worden geactiveerd meer activiteiten te ondernemen die de gastvrijheid moeten bevorderen. “Kerken zijn visitekaartjes en centrale ontmoetingsplaatsen in wijken, dorpen en steden. Dat mogen ze best uitstralen”, vertelde Wim den Braber van Welkom in de Kerk, de stichting die de verkiezing organiseert. “Als er meer te doen is op deze centrale plekken, verhoogt dit de levendigheid en dynamiek. Gastvrije kerken kunnen met hun religieuze en culturele schatten uit het verleden een impuls geven aan het toerisme.

Het publiek heeft onze kerk aangewezen als meest gastvrije kerk van Overijssel/Gelderland. Van de publieksprijs van 1000 euro hebben we 33 stoelen voor ons kerkkoor gekocht. Zie verder het promotiefilmpje, het verslag van de mystery guest etc.
Dit is het promotiefilmpje voor de Mariakerk van Renkum: 


 Verslag mystery guest – Katholieke Kerk Renkum
 Publieksprijs Katholieke Kerk Renkum
 Tien genomineerde kerken Verkiezing Meest Gastvrije Kerk bekend